Gymnafest 2011 parimad on selgunud!

05.12.2011

3. detsembril 2011.a. toimus Tallinnas Salme Kultuurikeskuses võimlemisfestivali GymnaFest 2011 lõppkontsert, kus selgitati Eesti parimad võimlemisrühmad ning ühtlasi tähistati Eesti võimlemise 135. aastapäeva.

Finaalvooru pääses eelvoorude tulemuste põhjal 28. rühma, kellede hulgast selgitati võitjad erinevate vanusrühmade ja koondrühmade arvestuses ning GymnaFest üldvõitja.
Laste ja noorte rühmade võitjaks kuulutati ülekaalukalt Sillamäe SK Kalev humoorikas kava „Dog-Show“ (autor ja treener Nelli Okamantšuk).
Juunioride ja seenioride arvestuses oli parim VK Piruett meistriklassi rühm kavaga „Rõngad ja kurikad“ (autor M.Kalve, treenerid: Mall Kalve ja Nadežda Logvinenko).
Koondrühmade hulgast pälvis võidu VK Piruett Eliitrühm kavaga „Alexander“ (autor M.Kalve, treenerid: M.Kalve ja N.Logivenko).

GymnaFest 2011 üldvõitjaks krooniti VK Piruett Eliitrühm kavaga „Alexander“, mis kujutas antiikkreeka sõdalaste ajaloolisi vallutusi suure Makedoonia Aleksanderi juhtimisel.  Kava autor Mall Kalve pälvis ühtlasi ka parima kompositsiooni eriauhinna.

Lisaks tunnustati eriauhindadega järgmisi rühmi:
VK Janika lasterühm kavaga „Ho-pa-pa-rei“ (EOK ühendus „Sport kõigile“)
Carolina Tantsustuudio rühm kavaga „Niiluse jõe ääres“ (Eesti Koolispordi Liidu auhind)
VK Piruett  rühm  Kadrill „Pallikavaga“ (VK Janika auhind lastepärase kava esitamise eest)

 

GYMNAFEST 2011 LAUREAATRÜHMAD
         
  Esitaja Kava Autorid  
1 VK Piruett / Allegro Tasased veed A.Mölder  
2 VK Rütmika/Päevalilled Kollilugu K.Toomsalu  
3 Sillamäe SK Kalev Dog-Show N.Okamantšuk  
4 VK Piruett/Kadrill Pallikava I.Tarm  
5 VK Rütmika/Perfetto Zaia K.Noor  
6 SK Trefoil Tänava akrobaadid O.Gogoladže  
7 NPSK/Fouette- Colibris Mozart Fantasy A.Dmitrijeva  
8 TÜ ASK/Defitsiit Manipuleeriv-Hüpnotiseeriv E.Lõhmus  
9 VK Rütmika/TÜ - Meistriklassi rühm Tango A.Laine  
10 VK Tallinna Ülikool - Tudengid Meremehe Akro V.Saaron  
11 Tähtvere Tantsukeskus/Esinemisgrupp Nunnad hoos E.Lõhmus  
12 VK Piruett / Meistriklassi rühm Rõngad ja kurikad M.Kalve  
13 SK Nord /Remei TS Meister ja Margarita ball M.Shabanova  
14 VK Rütmika / Laste ja noorte rühm Lindude karneval K.Noor  
15 VK Janika /Koondrühm Virmalised T.Mölder  
16 VK Piruett / Eliitrühm Alexander M.Kalve  

 

Täname kõiki GymnaFestil osalenud rühmi ja nende treenereid ning festivali korraldajaid – VK Rütmikat, VK Janikat  ja VK Piruetti meeldejääva võimlemispeo eest!!

Kohtumiseni Võimlemisfestivalil GymnaFest 2012!