GymnaFesti lõppkontsert selgitas vabariigi parimad võimlemisrühmad!

06.12.2010

 

4. detsembril 2010.a. toimus Tartus, A. Le Coq Spordimajas GymnaFest 2010 lõppkontsert, kus selgitati vabariigi parimad võimlemisrühmad.
Finaalvooru pääses eelvoorude tulemuste põhjal 34. rühma, kellede hulgast selgitati esmakordselt võitjad erinevate vanusrühmade ja koondrühmade arvestuses ning GymnaFest absoluutne võitja.
Laste ja noorte rühmade võitjaks kuulutati VK Piruett kava„Väike rapsoodia“ (autor M.Kalve, treenerid: H.Suitslepp, A.Mölder).
Juunioride ja seenioride arvestuses oli parim VK Piruett kava„Piraadid ja pärl“ (autor M.Kalve, treenerid: M.Kalve, H.Suitslepp ja N.Logvinenko).
Koondrühmade hulgast pälvis võidu VK Janika kava„Suve meenutus“ (autor K.Noor, treenerid: M.Kamarik, M.-A. Kruus).
   
VK Janika võidukas koondrühmas osalesid Laura Vigel, Heleri Laanes, Marie Naggel, Lilian Varblane, Triin Toom, Maret Viirmaa
Maris Pagel, Marlen Miilaste, Liisa Varblane, Ilona Aigro, Evelin Mutli, Laura Varblane, Merili Savolainen
Karolin Kauer, Sonja Kaur, Vita Enok, Melani Mõtlik, Merilin Toots, Marget Toots, Emma Tomson, Kerti Peep, Emily Ronk, Victoria Põllumäe, Heleri Savolainen


GymnaFest 2010 absoluutseks võitjaks krooniti VK Piruett esinemiskava „Piraadid ja pärl“, selle kava autor Mall Kalve pälvis ühtlasi parima kompositsiooni eriauhinna.

Lisaks tunnustati eriauhindadega järgmisi rühmi:
VK Rütmika pererühm kavaga „No oota Sa“ (EOK ühendus „Sport kõigile“)
VK Sistrum rühm kavaga „Hei-hei tantsima“ (Eesti Koolispordi Liidu auhind rõõmsameelse kava esitamise eest)
SK Fööniks rühm kavaga „Babki-Ježki“ (VK Janika auhind lastepärase kava esitamise eest)


                    GYMNAFEST 2010 LAUREAATRÜHMAD    
Esitaja Kava Autor(id) Treener(id)
VK Janika Polka Kristiina Noor Evelin Juhanson, Janika Mölder, Jelena Karpova
VK Elegance Cucaracha dance Natalja Ratšejeva Julia Tjomuškina
VK Piruett Hundketsal udus Anu Mölder Nele Loo, Anu Mölder
VK Piruett Väike rapsoodia Mall Kalve Helle Suitslepp, Anu Mölder
VK Janika Elu nagu kohvik Tuulika Mölder, Kersti Kull Janika Mölder, Tuulika Mölder, Kersti Kull
Võru Kunstikool Jääkuningannad Ly Berišvili Ly Berišvili
VK Tallinna Ülikool John Philip Sousa rütmid akrobaatikas Viktor Saaron Natalia Cherneyko, Viktor Saaron
VK Rütmika Sail Away Sweet Sister Antton Laine Katri Toomsalu, Kristiina Noor
SK Nord  India tants Maja Shabanova Maja Shabanova
VK Piruett Piraadid ja pärl Mall Kalve Mall Kalve, Nadežda Logvinenko, Helle Suitslepp
VK Rütmika Seaside Randevouz Kristiina Noor Katri Toomsalu, Sirje Eomõis, Liisel Perlin
VK Janika Suve meenutus Kristiina Noor Maire Kamarik, Mari-Ann Kruus
VK Rütmika I Was Born To Love You Kristiina Noor Katri Toomsalu, Kristiina Noor, Lea Kriibi
VK Piruett Capone Mall Kalve Mall Kalve, Nadežda Logvinenko
VK Piruett Kontsert ookeanis Mall Kalve Mall Kalve, Helle Suitslepp
TÜ Akad. Spordiklubi Rahvuste eripära Elina Lõhmus, Grete Reimand, Kristiina Noor Elina Lõhmus, Grete Reimand