VK Janika rühmvõimlejad näitasid Slonny Cup`il kõrget taset

22.12.2015

19.-20. dets. toimunud ilu- ja rühmvõimlemisvõistlusel Slonny Cup näitasid VK Janika võimlejad taas head taset. 

Rühmvõimlemise kvalifikatsioonvõistlustel selgitati välja parimad juuniori- ja meistriklassi rühmad, kes esindavad Eestit esimestel Euroopa meistrivõistlustel ning kõikide vanusegruppide rühmad, kes pääsevad rahvusvahelisele võistlusele Miss Valentine 2016. EM-ile pääseb 4 parimat juuniorklassi rühma, Miss Valentine`le iga vanusegrupi 3 rühma. 

Kokku osales võistlustel VK Janika Tartu ja Tallinna klubist 17 rühma, kellest 16 saavutasid poodiumikohad! 

Meistriklassis, kus osales 2 rühma, saavutas VK Janika Tallinn meistriklassi rühm II koha, treenerid Margit Saidla ja Urve Liivak, rühma liikmed: Fesenko Alina, Aid Jana, Jegers Liis Kätriin, Kurm Jessica, Kornak Mari Ann, Kesküla Carmen, Subatšjus Lii Susanna, Saar Merili.

Juuniorklassis saavutas esikoha 18.267 punktiga hiljuti I rühmvõimlemise maailmakarikaetapilt pronksmedalitega naasnud VK Janika Diamonds, treenerid Grete Reimand ja Katre Unt-Lidmets. Rühma liikmed: Ereline Marleen, Viinapuu Marleen, Roomet Marian, Fessak Katrin, Seliste Helena, Seliste Annela, Päkk Caroly, Hoop Anni Liis, Kannus Trinity, Tärn Gled Airiin.


Foto Indrek Kask


Juunioride II koht VK Janika Tallinn Juunior Eliit, treenerid Margit Saidla ja Urve Liivak. Rühma liikmed: Põlluaas Lisanna, Liplik Lisanna, Teder Reene, Saapar Helind Eliise, Savipõld Cheliin Estelle, Berendsen Laura, Valkna Mari-Ann, Teemets Teele.


Foto Indrek Kask

Juunioride III koht VK Janika Rosett, treenerid Irina Gutnik, Ilona Aigro, Eva Luts. Rühma liikmed: Ribelus Elina, Tint Lysette, Klaassen Mariann, Korol Greete, Vahelaan Lotte, Riitsalu Rose-Marie, Palla Andra, Lankots Hedvig-Terra, Pettai Maarja, Salk Dagmar.


 

Noorteklassi A-grupis saavutasid VK Janika rühmad Grisete II koha (treenerid Grete Reimand ja Eval Luts, rühma liikmed: Moks Helena-Liisa, Enok Vita, Remets Alina, Munitsõn Kristine, Kaur Sonja, Kodanik Christina, Siigur Kleer, Solom Roberta, Kums Emilia Margaret Katrin Kums, Kotsar Helen  ning  VK Janika Mireth III koha (treenerid Irina Gutnik, Kristin Laupa ja Eva Luts, rühma liikmed:  Arro Isabel Marie, Eensoo Maria, Lass Keiti, Lubi Carmen-ly, Olkonen Mariel, Pauljukaite Elis, Põder Kristin, Rebase Elisabeth, Salumets Sigrid, Tamm Kaisa. Mõlemad rühmad pääsevad võistlema Miss Valentine`le. 


VK Janika Grisete


VK Janika Mireth, foto Indrek Kask

Lasteklassi A-grupis saavutasid samuti VK Janika rühmad suurepäraseid tulemusi:

Hõbemedalid võitis VK Janika Dondella, treenerid Evelin Daniel ja Eva Luts, rühma liikmed: Kuum Triin - Elis, Rentel Kärt, Kadajane Kerttu - Lisette, Aid Eliis, Sild Terit Michelle , Adson Mona Rebeka, Vahejõe Laura, Rahnu Nele Marii, Lukjanov Laurika, Saks Katrin, Kotkas Kertu Katriin.

Pronksmedalid võitis VK Janika Tallinna rühm Glissa, treenerid Margit Saidla ja Epp Rohila ja Mare Liinev, rühma liikmed: Pastarus Annelise, Õiemets Mia Carolin, Siemann Grete, Randveer Maria Eliise, Kreen Leeni Janette, Toom Meelika, Urvet Katariina, Uusberg Maria, Vetevool Vanessa Rosalie. 

Tallinna rühm Donna lõpetas võistluse 9. kohaga, treenerid Margit Saidla ja Epp Rohila, Mare Liinev, rühma liikmed: Ambros Emily, Kuuse Margit, Märks Lii Heleen, Eek Michelle Merlene, Ader Johanna Elisabeth, Ader Nora Liisa, Minaškin Monika, Kõiv Ida Katariina, Aavasalu Anete, Korbelainen Mirtel, Rannala Marii Heleen.

 


Rühm Dondella II koht, Glissa III koht, foto Indrek Kask

Miniklassi A-grupis saavutasid üllatuslikult Tartu rühm Violett II koha, treenerid Kristin Laupa ja Eva Luts ning Tallinna rühm Miressa III koha, treenerid Margit Saidla ja Juta Fridel. 

Mini nooremas vanusegrupis võitis kuldmedalid Tallinna rühm Melissa, treener Margit Saidla. 

Rühmvõimlemise B-gruppides olid VK Janika rühmad samuti võidukad:

Noorteklassi Tallinna rühm Mireya saavutas II koha, treenerid Margit Saidla, Epp Rohila ja Mare Liinev ning Tartu rühm Mariin III koha, treenerid Merike Kalme ja Eva Luts.

Lasteklassis saavutasid I koha VK Janika Pärlid, treenerid Karin Toom ja Eva Luts, VK Janika Laguun II koha, treenerid Merike Kalme ja Eva Luts.

 
VK Janika Laguun ja Mariin, treener Merike Kalme


VK Janika Pärlid, treener Karin Toom

Miniklassi B-grupis võitis VK Janika Tallinn Jasmiin 7 rühma seas tubli III koha.

Soovime kõigile VK Janika Tartu ja Tallinna rühmadele, treeneritele ja lastevanematele palju õnne suurepäraste tulemuste puhul ja rahulikku jõuluaega teie kodudesse!